25 Mart 2011 Cuma

Şükür kavuşturana

Şuan saat gece 1,biz ne yapıyoruz bloğa girmeye çalışıyoruz.Çünkü ben iki haftadır giremiyorum.Sağolsun eşim yoğun uğraşlardan sonra girebildi.3 G modemi kullandığımızdan biraz sıkıntı yaşadık ama nihayet ulaşabildim:)Ayrıntılar gelişmeler inş yarın...Şimdilik bu kadar

6 yorum:

İkiz Annesi dedi ki...

Hoşgeldin canım özlemiştik:)

sevilay dedi ki...

hoşbulduk ikiz annesi inş sorun çıkmadan kaldığım yerden devam etmeye çalışacağım.

keyf_i sibel dedi ki...

hoşgeldin...

New York'tan dedi ki...

Benimde aklima geldin bugun acaba Bursaya'mi gitti dedim :)

Welcome :)

Küçük Mucizem dedi ki...

güya yasak kalktı. anlamadım gitti bu işi. hoşgeldin

Öznur dedi ki...

30 Mart - 25 Nisan 2011 tarihleri arasında HOBİ DÜNYAM .WOMENFORUM.NET ve http://www.papatya68.blogspot.com tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 12.'si olan "45 Dakikalık Tarifler" etkinliğine ben http://www.tarifkolik.com ev sahipliği yapacağım.

Siz değerli arkadaşlarım ve katılmak isteyen herkesi etkinliğime davet ediyorum.

Bunun için yapmanız gerekenler:
Siteniz varsa; Sitenizde tarifinizi yayınladıktan sonra benim linkimi verip hobidünyam yemek etkinliği için olduğunu belirtmeli ve bana yorum bırakarak yada mail atarak haber
vermelisiniz. Herkesin bu etkinlikten haberdar olabilmesi için sayfamdan html kodunu alarak etkinlik bannerını sayfanıza eklemeyi lütfen unutmayın.

Siteniz yoksa; oznur@tarifkolik.com adresime isminizi ve tarifinizi fotoğrafıyla beraber mail atmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz.

Haydi hazırlanması ve pişmesi 45 dakikayı geçmeyecek pratik tariflerinizi 25 Nisan'a kadar gönderin ve ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.

Bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir. Siteniz olsun olmasın paylaşmak istediğiniz değerli tariflerinizi bekliyorum. Şimdiden katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler...

GÜZEL PAYLAŞIMLARLA BULUŞMAK DİLEĞİYLE

SEVGİLER..

ÖZNUR