4 Şubat 2012 Cumartesi

bursa zamanları...

Gezdik,gördük ve bol bol dinlendik...Şimdi istanbula adapte olmaya çalışıyoruz.

Bursa'ya gittiğimiz gün hava oldukça rüzgarlı denizde dalgalıydı.Bir ara seferler iptal olacak diye çok korktum...Biz bindik ama sonra tüm seferleri iptal etmişler.Gelince öğrendik.


Sabah çok erken çıktığımız için kahvaltı yapmamıştık,zehra iki tane tost yedi yol boyunca:)Sevde hanım ise uyumakla meşguldü...


Bursa'ya gider gitmez attık kendimizi dışarıya güneşi gördüğümüz hergün dışardaydık.Bol bol yürüyüş yaptı(k)m.Çocukları hava soğukken çıkarmadım.Ama ben zamanı iyi değerlendirdim...
Bu gezilere avm leride dahil ettik tabiki...İlk gittiğimizde garfield vardı.Zehra çok sevdi...
Vazgeçilmezimiz tren sefası:)
Yeğenim Berra ve Sevde.Aralarında sadece 20 gün var:))Büyüyünce iyi arkadaş olacaklar inş...
Bursa da bir ilki de gerçekleştirdik.Zehra sinemaya gitti...Alvin ve sincaplarına...Animasyon bir filmdi.Bence güzeldi.Ama zehra sonunda volkan patlayacak diye çok korktu.Ağlamaya başladı.Ağlarkende bir yandan ''ama anne ben onları çok sevdim onlara birşey olacak diye çok korktum '' diyordu:)Sonuç olarak keyifli birgündü bizim için.Zehra tekrarını istiyor.Sevdeye bakacak birini bulursam neden olmasın:))
Bir kar keyfini daha yaşadım Bursa'da.Betonlaşan şehirlere inat hala yeşillikler var bizim orda.Kar yağınca eşsiz güzelliğe bürünüyor...Bizde bu güzelliğe karşı çaylarımızı yudumladık annem ve babamla.


yürüdüm,yürüdüm,yürüdüm...yağmuru,karı,güneşi yaşadım doya doya...
Bursa dan ayrıldıktan sonra sakarya kuzuluğa gittik.Orda da çok güzel zaman geçirdik.İnş onun fotolarıda başka zaman.

0 yorum: